Elektroninių parduotuvių kūrimas, priežiūros paslaugos – Internetinių svetainių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas, priežiūros paslaugos

Website development
Internetinių puslapių kūrimas
liepos 11, 2016
Programming services
Programavimo paslaugos kartu paversime Jūsų planus realybe!
liepos 16, 2016

Elektroninių parduotuvių kūrimas, priežiūros paslaugos

Electronic shopping development

Elektroninių parduotuvių kūrimas – tai mano sritis. Elektroninių parduotuvių kūrimas labai sparčiai populiarėja ir vis daugiau mano klientų kuriasi elektronines parduotuves. Tai paaiškinama labai paprastai – labai greitas, patogus, paprastas, saugus būdas įsigyti prekes ar paslaugas internetu. Pirkėjui ar klientui tiesiog nereikia išeiti iš namų, kad įsigyti prekes ar paslaugas iš Jūsų elektroninės parduotuvės. Be to klientai gali susipažinti su Jūsų siūloma preke ar paslauga, jos visomis savybėmis, kaina, visais siūlomais variantais bei galimybėmis -tai išsprendžia prekių atvaizdavimo galimybes.

Kuriu jas jau daug metų, be to galiu pasiūlyti ir  priežiūros paslaugas. Turite parduotuvę kuri prekiauja įvairiomis prekėmis? Bet dar neturite elektroninės parduotuvės. Jūs prarandate daug potencialių klientų! Susikūrę elektroninę parduotuvę pritrauksite naujus klientus.

elektronine parduotuve

Elektroninė parduotuvė pateikia, detalius prekių aprašymus, techninius duomenis, kainą, taikomas nuolaidas ir prekes vizualiai, kas vartotoją domina, renkantis prekę. Ypač svarbu visą informaciją kontroliuoti realiuoju laiku, t.y., bet kokie pakeitimai, kuriuos atlieksite Jūs, iš karto bus matomi ir Jūsų klientams.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

kūrimas atliekamas pagal Jūsų norus – pagal norimą dizainą, struktūrą, galimus atsiskaitymo būdus. Būsite pilnai patenkinti mano darbu! Svarbu ir tai, kad internetinės parduotuvės kūrimas, tai verslo pagalbininko susikūrimas! Elektroninės parduotuvės – tai tokios automatizuotos sistemos, kurios priima užsakymus, apskaičiuoja užsakymų kainas, veda apskaitas, informuoja visus Jūsų klientus, apie nuolaidas, be to draugauja su paieškos sistemomis (seo).

Sukurta elektroninė parduotuvė turi nuolat būti atnaujinama ir prižiūrima. Dabar internete plinta daugybė kenkėjiško kodo virusų bei jų atmainų, kurias galite netikėtai įsidiegti į savo kompiuterį o vėliau ir į pašto ar svetainės serverį. Juk Jūsų internetinės parduotuvės pagrindinis tikslas yra skelbti įvairias naujienas apie Jūsų teikiamas paslaugas bei prekes, o ne kenkėjišką programišių kodą. Taigi prižiūrėti bei atnaujinti ją taip pat reikia. Galime Jums pasiūlyti ir priežiūros paslaugas.

Prestashop

Puikus pasirinkimas. Jei naudositės šia TVS, jūsų klientams protingai ir aiškiai bus pateiktas prekių katalogas, atsitiktinius lankytojus paskatins greitu metu tapti pirkėjais. Nepaisant to, kad ji yra nemokama, dykai galima gauti šios TVS sulietuvinimą ir daugybę gražių šablonų. Ši TVS labai naudinga tiems, kurie tik pradeda kurti savo verslą ir nori, daug neinvestuojant į e-parduotuvę, turėti patikimą ir klientų akims mielą elektroninę savo prekių parduotuvę.

Teisingi strapsniai puslapyje, Jums garantuoja pirmą vietą google paieškoje ! Susisiekite ir mes kartu paversime Jūsų planus realybe!


Funkcionalaus dizaino puslapis, pritaikytas visiems mobiliems įrenginiams už patogią kainą.