Internetinių parduotuvių kūrimas – Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimas

Responsive dizainas
Interneto svetainių kūrimas, priežiūros paslaugos
liepos 24, 2016
favicon
favicon – ikonėlės puslapio viršuje, kaip ją susikurti?
liepos 24, 2016

Internetinių parduotuvių kūrimas

Electronic shopping development

Turite parduotuvę kuri prekiauja įvairiomis prekėmis? Bet dar neturite internetinės parduotuvės. Jūs prarandate daug potencialių klientų! Susikūrę internetinę parduotuvę pritrauksite naujus klientus.

Internetinių parduotuvių kūrimas labai sparčiai populiarėja ir vis daugiau mūsų klientų kuriasi internetines parduotuves. Tai paaiškinama labai paprastai – labai greitas, patogus, paprastas, saugus būdas įsigyti prekes ar paslaugas internetu. Pirkėjui ar klientui tiesiog nereikia išeiti iš namų, kad įsigyti prekes ar paslaugas iš Jūsų internetinės parduotuvės. Be to klientai gali susipažinti su Jūsų siūloma preke ar paslauga, jos visomis savybėmis, kaina, visais siūlomais variantais bei galimybėmis -tai išsprendžia internetinės parduotuvės prekių atvaizdavimo galimybes.

Internetinė parduotuvė pateikia, detalius prekių aprašymus, techninius duomenis, kainą, taikomas nuolaidas ir prekes vizualiai, kas vartotoją domina, renkantis prekę. Ypač svarbu visą informaciją kontroliuoti realiuoju laiku, t.y., bet kokie pakeitimai, kuriuos atlieksite Jūs, iš karto bus matomi ir Jūsų klientams.

Internetinių parduotuvių kūrimas atliekamas pagal Jūsų norus – pagal norimą dizainą, struktūrą, galimus atsiskaitymo būdus. Būsite pilnai patenkinti mūsų darbu! Svarbu ir tai, kad internetinės parduotuvės kūrimas, tai verslo pagalbininko susikūrimas! Internetinės parduotuvės – tai tokios automatizuotos sistemos, kurios priima užsakymus, apskaičiuoja užsakymų kainas, veda apskaitas, informuoja visus Jūsų klientus, apie nuolaidas, be to draugauja su paieškos sistemomis (seo).

Susisiekite su manimi ir aš Jums pateiksiu patogią kainą!

=========

Paslaugų debesis


Internetinių parduotuvių reklamos idėjų kūrimas, Internetinių parduotuvių optimizavimas paieškos sistemoms (SEO), Internetinių parduotuvių talpinimas (Hosting), Klientų valdymo sistemos (CRM) diegimas ir pritaikymas, Mokėjimo sistemų pajungimas, Facebook parduotuvių kūrimas, Internetinių parduotuvių projekto sudarymas, Konsultacijos internetinių parduotuvių kūrimo klausimais, Internetinių parduotuvių auditas, Internetinių parduotuvių kūrimas su OpenCart, Internetinių parduotuvių kūrimas su WordPress, Internetinių parduotuvių kųrimas su PrestaShop, Internetinių parduotuvių programavimas su CodeIgniter, Internetinių parduotuvių mobiliosios versijos kūrimas, Internetinių parduotuvių atnaujinimas, klaidų taisymas, Internetinių parduotuvių užduoties formavimas, Internetinių parduotuvių projektavimas, Internetinių parduotuvių vartotojo sąsąjos (front-end) vystymas / kodavimas, Internetinių parduotuvių dizaino karpymas HTML/ CSS failais, Internetinių parduotuvių priežiūra, Internetinių parduotuvių plakatų maketavimas, Kita


Sukursiu tau funkcionalaus dizaino puslapį, pritaikytą visiems mobiliems įrenginiams už patogią kainą.