Kas yra wordpress, kur jis naudojamas? – Internetinių svetainių kūrimas

Kas yra wordpress, kur jis naudojamas?

Content management system
Turinio valdymo sistema kas tai ir kur ji naudojama?
liepos 25, 2016
Kaip įdėti Scroll Down mygtuką į Jūsų Slider Revolution
liepos 26, 2016

Kas yra wordpress, kur jis naudojamas?

wordpress

WordPress – universali turinio valdymo sistema, kurioje matosi, kad labai daug laiko bei dėmesio skiriama estetikai, interneto standartų palaikymui, naudojimosi patogumui ir jau kas be ko veikimo stabilumui.  Nemokama, tačiau kartu neįkainojama platforma.

Ši turinio valdymo sistema dažniausiai naudojama norint susikurti naują internetinę svetainę ar patobulinti bei kardinaliai pakeisti jau nusistovejusį savo tinklalapį, palengvinti  puslapio aptarnavimą. Tai turinio valdymo sistema. Ji nereikalauja nuolat aiškintis kas kaip veikia, kokį naują programinį kodą panaudoti, nes kažko jau neberodo.

WordPress yra pilnai sulietuvintas produktas!

Svarbiausia! oficialus puslapis čia galite parsisiųsti naujausią lietuvišką versiją.

O dabar – pradėkime! Skaitykite diegimo žingsnius žemiau.

WordPress_MP6_dashboard

Diegimas

Pradėti naudoti WordPress tai ne pilotuoti lėktuvą, tai yra žymiai  lengviau:

1. Išsirinkite svetainių talpinimo paslaugų tiekėją, kuris atitinka PHP ir MYSQL reikalavimus.

2. Parsisiųskite WordPress .zip failą, naujausią Worpress versija galite atsisiųsti iš oficialaus puslapio. Parsisiuntę ją išarchyvuokite, ir sukelkite į norimą direktoriją savo hostingo serveryje.

3. Kreipkitės į šią direktoriją t.y į Jūsų svetainės vardą (www.4web.lt) interneto naršyklės pagalba, ir pamatysite WordPress 4 minučių instaliavimo procesą – jo metu Jums padės turinio valdymo sistemos vedlys, atsakysite į keletą klausimų, ir instaliavimas bus baigtas (Jums reikia žinoti duomenų bazės informaciją!). Išsamiau ši dalis aprašyta  Dokumentacijoje.

4. Aplankykite forumą, klauskite, domėkitės ir tapkite WordPress ekspertu!

Žinoma, norėdami išnaudoti visas šios sitemos galimybes, turėsite pagilinti savo PHP, CSS ir HTML žinias, tačiau pati pradžia visuomet užtruks tik penkias minutes!

Naujausią Worpress versija galite atsisiųsti iš oficialaus puslapio. O jeigu esi tinginys ir tyngi taupyti visada gali susisiekti!